Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:40:00
322252
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОРi wygrawerowany numer 3629431, order jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 44.2 x 46.7 mm, 39.80 g
Literatura: Sańko s. 95

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 322

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  50 zł
8)  38 zł