Rosja, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936 roku

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:39:40
322251
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936 roku, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, emaliowana na czerwono, w dolnej części sierp i młot, w medalionieżołnierz w zimowym mundurze, wokół niego Пролетарии всех стран соединяйтесь i CCCP, na stronie odwrotnej nabita sygnatura МОНЕТНЫИ ДВОР i wygrawerowany numer 1667917, order dwuczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 48.0 x 45.5 mm, 40.24 g
Literatura: Sańko s. 83

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 493

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł