Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1940

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:35:40
322532
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1940, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna, ładnie zachowane
Literatura: KM 142

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  50 zł
7)  48 zł