Rosja, rubel, 1896 (AГ)

Rosja, rubel, 1896 (AГ)

Rosja, rubel, 1896 (AГ)

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:33:40
322520
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1896 (AГ), Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 39, Kazakov 32

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 206

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł