Rosja, zestaw 3 x kopiejka

Rosja, zestaw 3 x kopiejka

Rosja, zestaw 3 x kopiejka

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:31:40
322086
Opis: Rosja - różni władcy, zestaw 3 x kopiejka, Nowogród i Moskwa, Iwan Groźny, Borys Godunow, Michał Fiodorowicz
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.63 g, 0.50 g, 0.64 g, razem 3 sztuki, ciemna patyna

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 96

1)  18 zł