Niemcy, 10 marek, 1921

Niemcy, 10 marek, 1921

Niemcy, 10 marek, 1921

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:29:20
321970
Opis: Niemcy - Westfalia, 10 marek, 1921
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Jaeger N13

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 135

1)  30 zł