Niemcy, 5 marek, 1908 F

Niemcy, 5 marek, 1908 F

Niemcy, 5 marek, 1908 F

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:27:20
322222
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm II (1891–1918), 5 marek, 1908 F, Stuttgart
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładne
Literatura: AKS 143, Jaeger 176

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 267

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  190 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł