Niemcy, talar, 1597 HB

Niemcy, talar, 1597 HB

Niemcy, talar, 1597 HB

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:20:20
322132
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1597 HB, Drezno, Aw: Półpostacie trzech braci na wprost, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.03 g, patyna
Literatura: Keilitz/Kahnt 186, Davenport 9820, Schnee 754, Mers. 776

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 223

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  940 zł
4)  920 zł
5)  900 zł