Niemcy, zestaw 3 monet

Niemcy, zestaw 3 monet

Niemcy, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:20:00
321943
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), zestaw 3 monet, w skład zestawu wchodzą 2 x 2 fenigi (1858 A, 1868 C) oraz 1 fenig 1866 A
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, razem 3 sztuki, patyna
Literatura: AKS 91, 107, 108

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 91

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  18 zł