Niemcy, talar, 1799 A

Niemcy, talar, 1799 A

Niemcy, talar, 1799 A

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:19:20
322096
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1799 A, Berlin, Aw: Popiersie władcy w lewo, FRIEDR WILHELM III KŒNIG VON PREUSSEN; Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, o którą oparci dwaj dzicy ludzie, poniżej EIN THALER oraz data 1799
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.11 g, szara patyna, ładnie zachowany
Literatura: Davenport 2603, Olding 102a, Schrötter 43

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 369

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 350 zł
4)  620 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  400 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  270 zł
12)  260 zł
13)  250 zł