Austria, zestaw 3 monet

Austria, zestaw 3 monet

Austria, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:10:00
321949
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), zestaw 3 monet, w skład zestawu wchodzi 1 krajcar: 1816 B, 1881, 1885
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, razem 3 sztuki, patyna
Literatura: Herinek 1086, 918, 919

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 213

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  48 zł