Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:35:40
320094
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 595

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  360 zł
4)  310 zł
5)  260 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł
10)  175 zł
11)  165 zł
12)  155 zł
13)  145 zł
14)  140 zł