Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:28:20
320332
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, dwuzłotówka, 1768 FS, Warszawa, odmiana z literami F-S
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 24.c, Plage 313, Berezowski 2.25 zł

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 407

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  600 zł
8)  500 zł
9)  480 zł
10)  460 zł
11)  350 zł
12)  330 zł
13)  320 zł
14)  310 zł
15)  300 zł