Polska, szóstak, 1756

Polska, szóstak, 1756

Polska, szóstak, 1756

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:27:00
320339
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szóstak, 1756, Lipsk, buldogowate popiersie, obie korony żeberkowate, małe litery E–C
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kahnt 693 var. j

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 251

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  95 zł
8)  75 zł