Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:26:40
320340
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szóstak, 1754, Lipsk, na rewersie nominał VI i litery E-C, szerokie, wysokie popiersie króla
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta cyzelowana
Literatura: Kahnt 693 var. e

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  30 zł