Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:26:00
320337
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, popiersie buldogowate, z ściętym rękawem, pola koron gładkie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, drobna wada krążka widoczna na awersie
Literatura: Kahnt 687 var. h

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 337

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  120 zł
10)  80 zł
11)  75 zł
12)  70 zł
13)  65 zł