Polska, półtorak, 1617

Polska, półtorak, 1617

Polska, półtorak, 1617

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:22:00
322181
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1617, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Górecki K.17.1.b (F2)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 196

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  100 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  30 zł