Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:20:40
322204
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1600, Bydgoszcz, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: na rewersie resztki grynszpanu, subtelna patyna, pięknie zachowana moneta z blaskiem menniczym
Literatura: Iger B.00.1.d

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 676

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  500 zł
4)  500 zł
5)  480 zł
6)  470 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  195 zł
14)  185 zł
15)  180 zł