Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:19:20
322202
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, wydłużona twarz króla, korona z lilią w obwódce, na awersie SIGI 3, na rewersie POLONI
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger P.94.2.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 462

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  125 zł
12)  120 zł