Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:16:20
320025
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na monecie
Literatura: Kop. 1264, Kopicki (ZIIIW) 924

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  75 zł
2)  75 zł
3)  44 zł
4)  30 zł