Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:14:00
322193
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD24-1

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 173

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  170 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  110 zł