Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:13:40
322191
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: awers minimalnie niecentryczny, patyna
Literatura: Shatalin BD24-1

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 324

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł
11)  145 zł
12)  140 zł
13)  135 zł
14)  130 zł
15)  125 zł
16)  120 zł