Polska, półgrosz litewski, 1564

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:10:20
320348
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1564, Wilno, końcówki napisu L / LITVA, ciekawszy wariant - w tarczy Pogoni brak poziomych kresek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA158-43, Kop. 3271

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 188

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  46 zł
9)  42 zł