Polska, półgrosz litewski, 1561

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:10:00
320349
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1561, Wilno, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA109-29, Kop. 3264

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 126

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  30 zł