Polska, półgrosz litewski, 1548

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:08:20
320345
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1548, Wilno, końcówki legend LI / LITVA, odmiana z rzymską cyfrą I w dacie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA37-12, Kop. 3240

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  44 zł
4)  42 zł