Cesarstwo Rzymskie, follis - naśladownictwo barbarzyńskie, ok. IV w. ne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:05:00
322206
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, follis - naśladownictwo barbarzyńskie, ok. IV w. ne, Aw: Popiersie cesarza w prawo, wokoło pseudo-legenda, Rw: Dwie Wiktorie (?) stojące vis a vis, trzymające wieniec nad ołtarzem, wokoło oraz w odcinku pseudo-legenda
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 17.0 mm, 2.23 g, minimalnie niecentryczny, ale wyśmienicie zachowany egzemplarz

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 265

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  65 zł