Cesarstwo Rzymskie, follis, 327-328

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:03:00
322062
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 327-328, Cyzicus, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, u góry gwiazdka, po lewej kulka, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku SMKB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.17 g, patyna
Literatura: RIC 51

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  32 zł