Cesarstwo Rzymskie, follis, ok. 298

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:02:00
322082
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz (286–310), follis, ok. 298, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C MAXIMIANVS AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, trzymający paterę i róg obfitości, w lewym polu B, w odcinku PL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 8.98 g, zielona patyna
Literatura: RIC 47b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 151

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  90 zł
4)  48 zł