Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 20:56:00
317604
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.2 x 10.5 mm, 1.65 g
Literatura: SNG Cop. 71

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  38 zł
6)  36 zł