Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 20:52:40
322011
Opis: Celtowie Wschodni - Geto-Dakowie, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.4 mm, 6.99 g

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 489

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  270 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł