Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 20:37:00
321992
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 20 złotych, 1.07.1948, seria B, numeracja 5283586
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji, liczne złamania, rzadkie już w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 1267 (R5), Miłczak 137a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  150 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  60 zł