Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 20:17:00
321909
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 2 złote, 28.02.1919, seria 51A, numeracja 026578
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, rzadki
Literatura: Lucow 567 (R4) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 48b

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 537

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  720 zł
6)  660 zł
7)  580 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  175 zł
15)  170 zł
16)  165 zł
17)  160 zł
18)  155 zł