Polska, 20 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 20:04:40
321892
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 20 marek polskich, 9.12.1916, "Generał", seria A, numeracja 6897620
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie i poziomie, kilka pomniejszych ugięć i złamań, przebarwienie u góry, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 296 (R3), Miłczak 14, Ros. 454

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 125

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  50 zł
7)  48 zł