Polska, plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:55:00
321798
Opis: Polska - XX w., plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958, Głowa Lenina w lewo, w dolnej części W•I•LENIN, wyżej 1918 KPP 1958, na dole SIŁY WSPÓŁNYMI WPROWADZIM / KOMUNISTYCZNY NASZ ŁAD, na stronie odwrotnej POLSKA / ZJEDNOCZONA / PARTIA / ROBOTNICZA / KOMITET / WOJEWÓDZKI / KATOWICE, plakieta projektu Rufina Koźbieleckiego wykonana z okazji zjazdu PZPR
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 85.1 x 120.3 mm, 408.65 g, patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 472

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  230 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  150 zł