Polska, Marszałek Edward Śmigły-Rydz, 1974

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:52:40
321836
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Marszałek Edward Śmigły-Rydz, 1974, Londyn, Aw: Popiersie lekko w lewo, EDWARD ŚMIGŁY-RYDZ - 1886-1941, Rw: Orzeł, niżej dwie skrzyżowane buławy, MARSZAŁEK POLSKI - NACZELNY WÓDZ - GENERALNY INSPEKTOR SIŁ ZBROJNYCH, z prawej sygnatura K.MUNNICH, medal projektu Krzysztofa W. Munnicha wydany staraniem Instytutu Józefa Piłsudskiego w Londynie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 51.1 mm, 60.34 g
Literatura: Brzezicki 137

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 84

1)  95 zł
2)  90 zł