Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:50:40
321819
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928, Warszawa, Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego Virtuti Militari, z boków 1918 - 1921, na stronie odwrotnej w wieńcu POLSKA / SWEMV / OBROŃCY, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 35.1 mm, 20.14 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 65

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 230

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  32 zł
10)  30 zł