Polska, Krzyż Legionowy, od 1931 roku

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:49:20
321568
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Krzyż Legionowy, od 1931 roku, Krzyż kawalerski na ramionach którego L - P / 1914 - 1918, medalion w wieńcu, w medalionie JP, na stronie odwrotnej punca srebra i grawera K.H, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, bez nakrętki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', 41.2 x 41.4 mm, 7.42 g
Literatura: Stela 2.43

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 252

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł