Polska, Krzyż Niepodległości, od 1930

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:49:00
321821
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Niepodległości, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 39.1 x 43.8 mm, 18.65 g, zgięty łącznik

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 240

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  130 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł
11)  80 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  60 zł