Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 33 Łomżyńskiego Pułku Piechoty, od 1929

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:48:20
321825
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Żołnierska odznaka pamiątkowa 33 Łomżyńskiego Pułku Piechoty, od 1929, Warszawa, Krzyż maltański osadzony na wieńcu, na ramionach krzyża 33 - J. - P. - P.P., na środku Orzeł wz. 1927, na stronie odwrotnej wyryty numer 141, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak patynowany, 38.8 x 38.8 mm, 22.35 g, minimalnie podgięta lewa łapa Orła
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 67

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1007

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 300 zł
4)  1 800 zł
5)  1 550 zł
6)  1 450 zł
7)  1 350 zł
8)  1 300 zł
9)  840 zł
10)  360 zł
11)  260 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł
15)  145 zł
16)  140 zł
17)  135 zł
18)  130 zł
19)  125 zł
20)  120 zł