Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:48:00
321823
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, Warszawa, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z wybitym numerem 12792
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.2 x 43.7 mm, 12.70 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 318

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  300 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  90 zł