Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:47:40
321567
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919, Krzyż z tłoczonym obrzeżem, w kątach promienie, na ramionach krzyża P - O - W - 1918, na środku JP, na stronie odwrotnej nabity numer 1556 oraz litera Z u góry, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakretkę, nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 32.7 x 32.9 mm, 19.41 g, ładna, egzemplarz z miejscową patyną
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  430 zł
6)  340 zł
7)  300 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł