Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916

Polska, Odznaka 1 Brygady Legionów

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:47:20
321824
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), Odznaka 1 Brygady Legionów "Za wierną służbę", od 1916, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach 1 / Br, J - P, w medalionie Orzeł, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J CHYLIŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stal, 32.2 mm, 9.40 g, ładnie zachowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 20-21, Stela 2.11

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 248

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  600 zł
4)  490 zł
5)  490 zł
6)  300 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł