Polska, odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych RP

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:46:40
321569
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych RP, krzyż otoczony wieńcem, w centralnej części Orzeł pod koroną, w otoku napis GŁÓWNY ZWIĄZEK STRAŻY POŻARNYCH RZECZPOSP. POLSKIEJ, z niesygnowaną nakrętką, mocowanie na słupek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 46.6 x 47.4 mm, 18.00 g, miejscowe srebrzenie

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 186

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  160 zł