Polska, medal upamiętniający Stanisława Mokronoskiego (późniejsza kopia), 1821 (oryginał)

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:44:40
321787
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal upamiętniający Stanisława Mokronoskiego (późniejsza kopia), 1821 (oryginał), Aw: Głowa Stanisława Mokronoskiego w prawo, na odcięciu sygnatura BÆREND, STANISŁAW MOKRONOSKI JENERAŁ WOYSK POLSK•; Rw: Sarkofag ze złożoną zbroją i mieczem, obok tarcza z herbem Bogoria, MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo, 39.2 mm, 18.42 g
Literatura: Chomyn 28 (oryginał)

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 119

1)  30 zł