Rosja, 5 kopiejek, 1845 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:32:00
321594
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 5 kopiejek, 1845 СПБ КБ, Petersburg, ogon orła z płasko ściętym końcem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1845б, Bitkin 399

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 133

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  46 zł
8)  42 zł
9)  38 zł
10)  34 zł
11)  30 zł