Niemcy, talar, 1837

Niemcy, talar, 1837

Niemcy, talar, 1837

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:27:20
321810
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), talar, 1837, Stuttgart, odmiana z literą W pod głową władcy
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 29.41 g, rewers wybity pękniętym stemplem, bardzo ładny, patyna
Literatura: Thun 434, Davenport 954, AKS 66

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 186

1)  1 250 zł
2)  1 250 zł
3)  1 100 zł
4)  980 zł
5)  960 zł
6)  900 zł