Niemcy, fenig, 1697 IK

Niemcy, fenig, 1697 IK

Niemcy, fenig, 1697 IK

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:26:40
321741
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August I (1694–1733), fenig, 1697 IK, Drezno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 214, Mers. 1649

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 128

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  48 zł