Niemcy, 4 grosze (1/6 talara), 1797 E

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:25:00
321753
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), 4 grosze (1/6 talara), 1797 E, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Olding 12, Schrötter 84

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 174

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł