Niemcy, talar, 1786 A

Niemcy, talar, 1786 A

Niemcy, talar, 1786 A

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:23:40
321879
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1786 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.98 g, zielona patyna
Literatura: Kluge BNF 123.6, Olding 70, Schrötter 472

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 155

1)  700 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  440 zł
5)  400 zł
6)  350 zł
7)  260 zł