Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:22:40
321588
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), szóstak, 1686 BA, Królewiec, kropki po bokach litera BA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładny połysk menniczy
Literatura: Schrötter 1860

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 170

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł